top of page
Kamyon Otopark

Yeşil Mühür

Zaman Aşımına Son !

7/24 Telefon Desteği

+90 216 759 61 31

Profesyonel Bakış

Sadece En İyisi

Özellikler: Özellikler

Kolay Transit Merkezi işlem süreçleri ve tesis bilgileri aşağıdaki gibidir;

1. İhracat beyannamesi oluşturulurken (Hareket gümrük idaresi fark etmeksizin) tarafınıza iletilen tesis kodumuzun beyanname üzerinde belirtilmesi gerekmektedir.

2. Kapıkule Gar harici beyannameler BS 12 kodu ile açılacaktır.

Kapıkule Gar başlangıçlı beyannameler BS 11 kodu ile açılacaktır.

3. Erişim kodları için Beyannameyi açacak olan firmanın BGZ Lojistik ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

4. Tesis kodumuzla oluşturduğunuz ihracat beyannamesi, CMR, Fatura ve ATR belgeleri ile güzergâh, varış gümrük kodu ve aracın tahmini tesisimize varış bilgilerinin bgz@bgzlojistik.com adresine iletilmesi rica olur.

5. Evrakların orijinallerinin mümkünse şoför beraberinde tesise gelmesini rica ederiz. Araç yüklemesinde mühür ile çıkış yaparsa tesis içerisindeki işlem süreçleri ve araç kontrollerinde zaman avantajı sağlamakta olup, yüklemelerde mühür talep etmeniz rica olur.

6. Tesis girişi sonrasında "Araç kantar, 7 zula kontrol, İhracat beyanının hat bildirimi, T1 yazım süreçleri" ekibimiz tarafından kısa sürede tamamlanarak araç çıkışları sağlanacaktır.

7. İşlemler tamamlandıktan sonra araç hazırlanıp; yol takımları, kantar, park ile mühürleme hizmet ücreti, teminat ve beyan yazım ücretine ek olarak KDV dahil 60€ olarak ücretlendirilecektir. Kolay Ticaret Merkezi üzerinden gerçekleşen işleminiz faturanız içerisinde Ek hizmet olarak faturalandırılacaktır.


Değerli talepleriniz ve süreç hakkında detaylı bilgi için müşteri temsilcinizden bilgi alabilirsiniz.


Tesis Konum

Edirne Kapıkule Lalapaşa Otoyulu D535

Özellikler: Hoş Geldiniz
bottom of page